RSS Пошук Співробітництво з нами Контакти

"Чудо-острів" біля Києва

Коли наприкінці дня залишається кілька годин вільного часу - беремо спінінги, сідаємо в машину і мчимо на "чудо-острів". Називаємо його "диво" тому, що, незважаючи на близьку відстань від міста, часто дає нам непоганий улов. Знаходиться він на північ від Києва між Верблюжою затокою та Вишгородською ГЕС.

чудо-остров из гугла

Єдина перешкода – на острів треба перебиратися на човні! А хто сказав, що буде легко)))

По ходу переправи на острів оцінюємо погодні умови та вирішуємо, яку рибу сьогодні ловити (від вибору видобутку залежить вибір місця лову – на течії або в затоці). На вибір місця також сильно впливає час доби - вранці (близько 10-11 години) та ввечері (близько 20 години) на Дніпрі "дають струмінь". Усі місцеві рибалки знають, що 2 рази на добу шлюзи Вишгородської ГЕС піднімаються, спускаючи воду з Київського водосховища, течія різко посилюється і рівень води починає впевнено підніматися (іноді вода піднімається на півметра!!!). У цьому місці це саме час для лову судака! Він ніби сидить і чекає, коли ж "дадуть струмінь" і, дочекавшись, починає показувати себе у всій красі. За півгодини-годину такого лову можна пристойно наловити, проте коли шлюзи прикривають клювання відразу ж слабшає, а іноді й зовсім пропадає.

на течении 1

Вдень за вітряної та сонячної погоди тут же на протязі добре бере окунь, а в серпні починає бити жерех. Бій жереха легко визначити за типовими сплесками на воді та наявності чайок над місцем його полювання. Для тих, хто не знає у двох словах: у серпні жерех любить полювати за мальком зграями. Вистеживши одвірок дрібниці, жерех оточує її, "видавлює" до поверхні води і починає просто розривати цей одвірок на шматки ))) Зубів у нього немає (жерех - єдиний хижак без зубів), тому вистеживши жертву він її спершу глушить хвостом, потім різко розвертається і ковтає. Такий бенкет чайки теж не можуть пропустити! Вони швидко злітаються до місця бійні та атакують одвірок дрібниці зверху. А бідні мальки не знають, куди їм подітися - розбігаються хто-куди...

на течении 2

У похмуру погоду полюємо у затоці на щуку. У рясній рослинності вздовж берега дуже багато шнурків вагою до 0,7 кг. Примірники від 1 кг шукаємо глибше.

залив1

Любителі фідерного лову можуть теж добре "відтягнуться" протягом. Берег тут пісочний (хоч і з різкою брівкою за метри 5-7 від берега), тому ймовірність зачепа годівниці мінімальна. На фідер ловиться плотва, краснопірка, лящ. Рибалки-початківці, зайшовши у воду по коліно, можуть з успіхом ловити плотвичок і краснопірок, закинувши наживку до брівки. Добре починає клювати після підгодовування, наприклад, гороховою кашею.

залив 2

І навіть коли зовсім нічого не ловиться (на риболовлі всяке трапляється), запекти картоплю із сальцем, купуватись і позасмагати на рівному піщаному пляжі після виснажливого тижня – ЦЕ ПРОСТО КАЙФ! Всі наші друзі, побувавши в цих місцях, отримують масу позитиву)))

До зустрічі на острові!

Читайте также:

Добавить комментарий

Комментариев: 0