RSS Пошук Співробітництво з нами Контакти

Чому гачки OWNER ?

Тройники OWNER

Основних відмінностей, заради яких і купуються ці загалом недешеві гачки, дві: ідеальна гострота жала, а також здатність цього жала зберігати гостроту при зачепах за корчі, черепашки та інші тверді предмети.

Завдяки такому трійнику можна дуже істотно підвищити результативність лову за рахунок різкого зниження кількості неодружених клювань.

Зверніть увагу: гачки різних серій мають різну товщину дроту. Тонкі гачки мають кращу проникаючу здатність, але при зачепі є реальний шанс розігнути гачок і врятувати приманку. Жало при цьому не постраждає: після відновлення форми гачка він повністю готовий до подальшого використання — міцність збережеться, оскільки сталь застосовується виключно якісна.

Гачки з товстого дроту незначно поступаються тонким гачкам щодо проникаючої здатності, на зачепі такий гачок розігнути буде складно, зате він дає набагато більше шансів у боротьбі з великою і сильною рибою.

Нещодавно з'явилася серія трійників ST-11UL. Вона спеціально призначена для любителів ультралайту, відмінно підходить для застосування разом з воблерками, вертушками та вагачками. Ми також успішно використовуємо їх з ужгородським стіком розміром 35 та 45 мм. Використовується дуже тонкий дріт, ідеальне центрування та балансування. Загин овальний, із прямим жалом голкової заточки.

Вдалої риболовлі та надійної підсічки! :-)

Читайте также: